Sesja ślubna Ani i Michała – UWAGA ! dla ludzi o mocnych nerwach :)

Od początku przeczuwałam, że sesja ślubna Ani i Michała będzie inna niż wszystkie dotychczasowe ślubne zdjęcia jakie zrobiłam … i miałam nosa:)
Otrzymałam błogosławieństwo i 100% wolną rękę na zrobienie nawet najbardziej zwariowanych i “innych” fotografii od tych jakie przyjęło się oglądać w ślubnych albumach.

Para zwariowana, fotograf zwariowany i miejsce zwariowane, a dokładniej niebezpieczne … to musiało wprowadzić zawirowania w najbliższym otoczeniu sesji.
Panna młoda w czerwonej instalacji na głowie i towarzyszący jej mężczyzna w masce na twarzy ściągali wzrok przejeżdżających obok kierowców powodując ich dekoncentrację za kółkiem. Lokalny “półświatek” przecierał oczy ze zdumienia zastanawiając się czy to jawa, czy dealer sprzedał im taki dobry towar.
No i na koniec straż miejska w liczbie 3 strażników … oj działo się, działo:)
Ufff pomysł jednak udało się zrealizować.

Makijaż wykonała, dzielnie towarzyszyła i pomagała Lilianna Krysiak.












c.d.n. w wersji b&w za jakiś czas:)

Boguska - 9 październik, 2009 - 13:23

Jestem oczarowana i zachwycona!! Pomysłem, stylizacją i obróbką. Dawno zdjęcia nie wywarły na mnie takiego wrażenia. Mają w sobie tyle tajemniczości i emocji. Patrze i patrze….i serducho mi wali.

odzwierciedlenie - 9 październik, 2009 - 14:55

świetna para.Bardzo fajnie!

studio navigo - 9 październik, 2009 - 15:49

świetni modele, bajeczne kolory, barteczkowe oko, rewelacyjny pomysł na umotany czerwony welon :)
faworyt – zdjęcie z dwoma wachlarzami :)
niecierpliwie czekam na cd :)

Koziak - 9 październik, 2009 - 16:05

Coż za teatralna sesja! Naprawdę urocze zdjęcia. Pozazdrościć pary młodej:)

światłoczuła - 9 październik, 2009 - 18:07

wow, super elu!!!
pamiętam, jak mi opowiadałaś o tej sesji ;-)
jak mi się podoba? strasznie mi się podoba!
as.

Milosz W. - 9 październik, 2009 - 22:35

nooo, gud dżab ;) jak to miło obejrzeć sesję która nie powoduje u mnie chęci do przytulenia kocyka i wypoziomowania organizmu ;)

Ela Barteczko - 9 październik, 2009 - 23:03

Miłosz ja tam lubię poprzytulać swój kocyk :) ))
A serio merci bardzo Wszystkim i ja lubię tę sesję baaaardzo i tęsknię za spotkaniami z tą parą :)

Łukasz Bąk - 9 październik, 2009 - 23:43

świetna stylizacja! super sesja, gratuluję!

Krzysztof Baranowski - 12 październik, 2009 - 11:55

No proszę, dawno nie widziałem tak "innej" sesji ślubnej. Widać i w tym temacie jeszcze sporo do zrobienia:) Gratuluje pomysłu, pary, realizacji!!

Bartek - 12 październik, 2009 - 13:32

WOW kolejna mega produkcja! Czad

Mike - 14 październik, 2009 - 3:55

No mocne zdjęcia! Gratuluje.

sebastian - 23 październik, 2009 - 13:31

świetna stylizacja, pomysły i wykonanie!

Sylwia Szuder - 23 październik, 2009 - 13:58

Dobra, mocna sesja! Z pomysłem, świetnie wykonana – jestem pod dużym wrażeniem!

Marek Bodzioch - 23 październik, 2009 - 14:09

króciótko: MIODZIK..:)

Your email is never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

*

*