Ania i Kuba reportaż ślubny i mini plener

Zima za oknem, a my nadrabiamy zaległości pokazując ciepłe, letnie śluby.

Tym razem Ania i Kuba.
Para oczarowała nas niezwykłą urodą, pogodą ducha i poczuciem humoru.
A Ania, ach zobaczcie sami…

Poniżej fotografia, która zajęła IV miejsce listopadowo – grudniowego konkursu Forum Fotografów Ślubnych w kategorii wesele.

Kolejne nagrodzone zdjęcie (już wcześnie prezentowane na blogu), najwyższa lokata październikowego konkursu Forum Fotografów Ślubnych również w kategorii wesele.

Na koniec kilka fotografii z błyskawicznego pleneru w trakcie wesela.

odzwierciedlenie - 13 styczeń, 2010 - 21:54

Pani Młoda olśniewająca! Boska suknia. Świetne ujęcia. Cudowne miejsce na przyjęcie weselne. Super.

MAŁGORZATA STĘPIEŃ - 13 styczeń, 2010 - 22:14

wzroku nie mogłam oderwać,przepiękna Panna Młoda,piękny ślub ,cudowne zdjęcia…wracam oglądać

Monika Wasylewska - 13 styczeń, 2010 - 23:05

MNIAM MNIAM! Zdjęcia, sala weselna, PANNA MŁODA!! Eh, na taką Pannę Młodą to trzeba sobie zasłużyć! :) Miodzio:)

studio navigo - 14 styczeń, 2010 - 0:50

pozostaje mi tylko powtórzyć za innymi: fenomenalna Panna Młoda, wesele w kapitalnym miejscu [z ciekawości - gdzie to jest?], a przede wszystkim – świetne zdjęcia!

Krzysztof Baranowski - 14 styczeń, 2010 - 1:34

Wszyscy się 'Młodą' zachwycają i słusznie:) a zdjęcia nie gorsze, wiec podwójny zachwyt jest!!

Anonymous - 14 styczeń, 2010 - 7:11

świetny reportaż.

mimo że 'plener błyskawiczny' to niezmiernie udany.

pozdrawiam.
sławek

przemek struski - 14 styczeń, 2010 - 11:17

piękne zdjęcia, pozazdrościć PM i miejsca

anna parys - 14 styczeń, 2010 - 12:58

Para cudna i mego fotogeniczna. Pamiętam ich zdjęcia u Bartka Jastala ale widzę, że nie tylko on miał to szczęście ;)

Bartek Szmigulski - 14 styczeń, 2010 - 20:24

Kurcze, oniemiałem! Świetny reportaż, przez duże "R". Kawał dobrej reportretki z odrobiną artyzmu i dobrej obróbki. To się nazywa oko. Naprawdę świetne!

SuperSluby.pl - 14 styczeń, 2010 - 20:54

Niesamowite zdjęcia, aż dech zapiera! Panna Młoda rzeczywiście piękna, świetne włosy i sukienka.

Krzysztof Serafiński - 16 styczeń, 2010 - 12:22

Fantastyczny lokal, piękna para…świetny reportaż !!! Można oglądać i oglądać…
Aha i suknia panny młodej, niezwykła …

Svarta - 25 styczeń, 2010 - 12:42

Cudowne! Począwszy od panny młodej, jej włosów, sukni i spojrzeń, poprzez salę aż do niesamowitych aranżacji i pomysłów fotografów! Gratulacje!!

Pozdrawiam :)

Ela Barteczko - 27 styczeń, 2010 - 17:51

Dziękuję za wszystkie Wasze słowa.

Madziorek - 30 styczeń, 2010 - 11:01

piękne, z przyjemnością ogląda się Wasze reportaże. Ja sama mam wielkie chęci na zabawę z fotografią, tylko póki co brak odpowiedniego sprzętu, ale już niebawem….. Bardzo podobają mi się zdjęcia gdzie widać dużą część otoczenia, nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale widac i młodych i sufit. co to za opcja? i czy każdy lepszy aparat to ma?
piękne, idę dalej przeglądać Wasz blog ;[-))))

[...] naszego autorstwa z wyjątkowego ślubu Ani i Kuby została wyróżniona w kategorii  PIERWSZY [...]

Your email is never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

*

*