Sesja ślubna Marty i Tomka

Sesja ślubna Marty i Tomka z założenia miała być niekonwencjonalna, co nas baaardzo ucieszyło.
Kiedy padła pierwsza propozycja – Borne Sulinowo (od 1945 r. do 1992 r. baza wojsk radzieckich) – pomysły na zdjęcia były już gotowe w naszych głowach.
Niestety ślady dawnej radzieckiej świetności prawie całkowicie zanikły. Bardzo skutecznie pomogły w tym władze miasta burząc i przebudowując radzieckie budynki wraz z perełkami, które można było spotkać we wnętrzach.
Na szczęście “małe co nieco” udało nam się znaleźć.

Dla urozmaicenia innego dnia wybraliśmy się na pustynię:)))
Marta Tomek dzięki za niezapomniane chwile na ładowarce nad przepaścią;)

przemek struski - 15 luty, 2010 - 12:16

podoba mi się, zwierzęce super i kopara lux

Konrad Wasylewski - 15 luty, 2010 - 12:24

Klimat jak na marsie. Super!!!

anches - 15 luty, 2010 - 13:09

nie wiem czy wypada pytać o takie "techniczne" szczegóły ale w myśl zasady "kto nie pyta nie dostanie odpowiedzi" się odważę :-)

czy robiąc taki plener w Bornym Sulinowie np jedziecie tam " w ciemno" czy robicie wcześniej rekonesans?

Podobają mi się zdjęcia pod ścianą, wystylizowanie młodych i ciekawa jestem czy to całkowity spontan czy może jednak byliście jakoś przygotowani?

zdjęcia świetne

studio navigo - 15 luty, 2010 - 13:22

rewelacyjna sesja, cała masa świetnych zdjęć!
z tych, których jeszcze nie znałam, powaliło mnie przedostatnie – genialna perspektywa! [czy to w Małym Księciu była taka planeta z niedużymi górami?]

Ela Barteczko - 15 luty, 2010 - 15:05

Anches przygotowujemy się. Temat był wcześniej omówiony z Parą i rekwizyty przygotowane. Oczywiście plany czasem ulegają modyfikacji ;) Tutaj akurat samo miejsce poznaliśmy podczas sesji, ale wcześniej Pan Młody przedstawił nam fotografie tych miejsc, więc całość dograliśmy już na miejscu.

Przemek, Konrad dzięki :)

Kinga ano coś też mi się kojarzy z Małym Księciem :)

anches - 15 luty, 2010 - 20:21

dzięki :-)
właśnie wydawało mi się trudne zorganizowanie czegoś ciekawego ( bo tradycyjną parę na ławeczce można przecież wszędzie, no prawie wszędzie ;-) )bez znajomości okolicy i "atrakcji" na których można tematycznie oprzeć zdjęcia.

Alicja Urbanowicz - 16 luty, 2010 - 6:52

Pustynne świetne!

aseptyczny - 16 luty, 2010 - 12:34

tym pustynno-animalitycznym zdjeciem bede sie zachwycal jeszcze dlugo.

Krzysztof Tkacz - 16 luty, 2010 - 23:52

bardzo, bardzo, miód malina. Widać też, że świetna para :)

PerfectMoment - 17 luty, 2010 - 10:58

daliście czadu :)

Ela Barteczko - 22 luty, 2010 - 19:23