Witamy na naszej nowej stronie i blogu!

Reportaż ślubny, fotografia ślubna - Ela i Michał Barteczko

„Chodź, pokażę ci świat w moich oczach.

On szepce jej do ucha, ona wzdycha. Za nimi głębia, tak miękka i subtelna, aż chciałoby się zanurzyć. Nie mogę się oprzeć, dotykam.

Rzeczywistość zatrzymana w fotografiach Eli i Michała Barteczko sięga czwartego wymiaru. Kiedy w harmonii światła układają kadr, budzi się emocja – radość, czasem smutek, nostalgia. Każde zdjęcie niesie opowieść, można odbierać je w kontekście albumu lub jako osobne ciało.

Ramiona lekkie jak piórka, jej szyja długa, nagie kolana. Wokół przestrzeń i tajemnica. Jeśli dusza waży 21 gramów, a muzyka unosi, wystarczy spojrzeć jej w oczy.

Barteczko to wysokiej klasy marka artystycznej fotografii ślubnej, rodzinnej i reklamowej. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim specyficzny punkt widzenia, doskonała technika, kolorystyka, wyczucie perspektywy i charakteru modela. A także nieoceniony profesjonalizm i dyskrecja, które klienci chwalą sobie najbardziej.

On z czajnikiem w ręku, ona suszarką i obrusem na głowie. Za nimi ściana. Para, dla której czas nie ma znaczenia.”

(Tekst Ewelina Nakielska)

Postanowiliśmy połączyć naszą stronę i blog, nie trzeba już będzie biegać w kilka miejsc aby zobaczyć co u nas słychać. Zaglądajcie do nas często, postaramy się zawsze coś ciekawego pokazać.

Zapraszamy
Ela i Michał

Adam Ludwik - 19 kwiecień, 2010 - 23:16

Witojcies we krainie “ProPhoto Blog’erów” ;) … piknie, cysto i pzejzyście … generalnie zajebiście ;) Będzim tu cynsto pozirali i fotecki podziwiali !!! Pozdrowiom Wos Hej ! :) … ( toch napisoł jo ! Gazda ze Tarnowskich Górow :) ;)

Aga - 21 kwiecień, 2010 - 9:47

gratuluję nowej strony! :)
kiedyś pomysł połączenia strony z blogiem ( takie 2 w 1 czyli wash and go;) ) mi się nie podobał, ale teraz sama się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

ela - 21 kwiecień, 2010 - 15:36

dziękuję :)

Your email is never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

*

*