Reportaż ślubny – Asia i Piotr

Zdjęcia ślubne Asi i Piotrka …

takie fotografie powstają tylko wtedy, kiedy fotograf ma 100% zaufanie pary i całkowicie wolną rękę w pokazaniu tego co i jak widzi, a przede wszystkim jak czuje! Na tym właśnie polega różnica między poprawnymi zdjęciami, a takimi, które zostają w naszych głowach i sercach na długo.

Kochani raz jeszcze dziękuję, że mogłam być z Wami, a Wy ze mną;)

przyjęcie weselne: Hotel Fajkier Wellness & Spa w Kroczycach

suknia ślubna: Herm’s

buty: robione na zamówienie Loft37

kwiaty i dekoracja: Patykwia

oprawa taneczna wesela: Zespół Tańca Nowoczesnego TESS z Tarnowskich Gór

samochód: chevrolet impala

Reportaż ślubny Asi i Piotrka zaprezentował także blog ślubny Białe Inspiracje.

Dołącz do nas

Joanna Siwiec - 24 styczeń, 2012 - 19:54

Szkoda Elu, ze nie wpadłaś na szybkie espresso do mnie. Widzę dom sąsiadów :-) Fajny reportaż!

Ela - 24 styczeń, 2012 - 20:34

next time ;)

Boguska Targoni - 24 styczeń, 2012 - 21:46

Piękne… niesamowicie piękne zdjęcia. Oglądam jeszcze raz :)

Asia i Piotr - 24 styczeń, 2012 - 22:00

To my Eliza :) )) pięknie dziękujemy za to że te zdjęcia codziennie mają inny czar i urok!!Dziękujemy Kochana za nasz najwspanialszy pobyt w USA bo z Tobą!!!!!!i te zdjęcia – Nikt nie zrobiłby tego lepiej!!!
PS.możemy napisać książkę pt.”jak to jest pokochać swoją fotografkę ślubną:)))))))))”

Ela - 24 styczeń, 2012 - 22:21

Bogusiu miło mi, dziękuję.

Aśku & Piotrek zróbmy tak, Wy napiszecie – jak to jest pokochać swoją fotografkę ślubną, a ja wydam część drugą – jak to jest pokochać swoich klientów ;) )) Wydamy od razu na rynek amerykański, bo tam wiadomo milionowe nakłady i tantiemy ;) )) I znowu pojedziemy do USA promować te bestsellery ;) Buziaki :***

EWCIA - 24 styczeń, 2012 - 22:53

wow! piękne zdjęcia,fajnie się ogląda reportaż ślubny,na którym same znajome twarze ;)

kinga taukert_studio navigo - 25 styczeń, 2012 - 0:09

energetycznie! :)

Marcin - 25 styczeń, 2012 - 18:33

Mega materiał! :)

z lotu ptaka - 28 styczeń, 2012 - 15:46

bardzo ciekawy materiał zdjęciowy, pozdrawiam.

magda - 4 wrzesień, 2012 - 19:25

witam, czy ktoś może mi zdradzić, gdzie Panna młoda kupiła buty? Jestem gotowa zapłacić za tę informacje :D