Ślub – Roksana i Jakub

To był przepiękny i bardzo kolorowy ślub, dzień i plener.
Zapraszamy!

koszula do ślububarteczko fotografia ślubnamakijaz slubnybefore weddingzdjęcia ślubne Katowicebuty ślubnepanna młodaprzygotowaniaperfum do ślubuzapinanie muszkifotografia ślubna Warszawarodzice pary młodejsamochód weselnyfioletowe ozdobynajpiękniejsze zdjęcia ślubneoryginalne ozdoby ślubne w kościelefotografia ślubna barteczkoślub w kościelefotografia ślubnaślub w kościele katolickimpanna młodapan młodyceremonia zaślubinwymowne spojrzeniekościół do ślubuwyjście z kościołagoście weselnisala na weselelovena parkieciepara młoda na parkieciefirst dancepiekne oświetlenie saliszalone zabawy weselneyoung couplecrazy bridezabawne weseleprzebierankiwedding cakeszalone weselejak zająć dzieci na weseluweselezdjęcia ślubne Śląsktaniec ze świecamiromantyczny taniecpiekne zdjecia slubnezdjęcia ślubnenajlepszy fotograf slubnyzdjecia slubne Krakówplener po ślubiepiekne zdjecia ślubnefotografia Krakówplener ślubny w Krakowiezwariowany plener ślubny

Łukasz Mikuć - 6 maj, 2014 - 19:02

Bardzo lubię te Wasze zdjęcia! Zarówno pod względem kadrowym jak i obróbkowym :)

Bart - 7 maj, 2014 - 14:06

Dobre zdjęcie z tymi sztucznymi wąsami 8)

Ela - 7 maj, 2014 - 19:41

Dziękujemy serdecznie Łukasz i Bart :)

beautifuldays - 9 maj, 2014 - 14:45

Ooo faktycznie kolorowo! Bardzo fajne zdjęcia, genialnie oddają atmosferę weseliska :)

Rafał - 19 maj, 2014 - 11:14

Bardzo udana sesja, no i aż rzuca się w oczy, że wesele było udane :)

Daniel Jędzura - 24 czerwiec, 2014 - 0:22

Przepiękne kolory !

Kryska - 10 lipiec, 2014 - 14:36

Zdjęcia cudowne i bardzo ładnie się przedstawiają barwy. Zachwyciłaś mnie tymi zdjęciami!

Joanna eM - 16 lipiec, 2014 - 22:37

Świetne zdjęcie! Kolorowo, zabawnie, na luzie. SKAD TA SUKNIA????

Marcin - 17 lipiec, 2014 - 22:43

Pełna profeska, nic tylko ćwiczyć i starać się dojść do takiego poziomu ;)

Kuba do Jakuba - 27 lipiec, 2014 - 10:18

Witam serdecznie!

Panie Jakubie, gdzie kupował Pan ten garnitur? Będę wdzięczny za pomoc!

Ośka - 18 październik, 2014 - 21:00

Ślub jak z bajki. Wszystko dopięte na ostatni guzik i przemyślane. Jestem pod wrażeniem spójności kolorystycznej i wystroju wnętrz. Zdjęcia jak żylety świetnie to oddały. Taką sesję to sama bym chciała!

Pudełeczka dla gości - 27 październik, 2014 - 10:14

Piękne zdjęcia, zachwycająca kolorystyka!

Ryszard - 31 październik, 2014 - 8:13

Rewelacyjne zdjęcia

Your email is never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

*

*