Ślub na Santorini – Ewelina i Mikołaj

Zupełnie nowe i absolutnie zjawiskowe miejsce ślubne na Santorini !!! Jak wyglądał pierwszy ślub tam zorganizowany zobaczcie sami …
Dodam tylko, że każdy kto tam staje potrzebuje kilku minut na ochłonięcie i przetarcie oczu, by uwierzyć, że to jeszcze ziemia, choć widoki są już niebiańskie:)Daje mi to kilka minut extra na fotografowanie;)
Pierwszy ślub w historii tego cudownego miejsca zorganizowany przez najlepszą polska firmę specjalizującą się w ślubnych podróżach do najpiękniejszych zakątków świata – 5 Events.
ślub w grecjiwedding in greecepreparations for weddingnajpiekniejsze sluby w grecjiprzygotowania pana mlodegopara mlodanajpiekniejsze miejsce slubne na santorinithe most beauty weddingslub na santorinikissslub cywilny w grecjipara mlodanajpiekniejsze śluby zagranicznebarteczkofotograf ślubnynajpiekniejsze miejsce ślubne w grecjiplener ślubny za granicąsesja ślubna w grecjinajpieniejsze sesje ślubnesantorinigdzie na ślub za granicąpara młodaOia Santoriniyoung couplepan młodyniezwykle pleneryyoung coupleslub w Grecjimiłośćczerwona plaża

Przemek Wróbel - 17 listopad, 2014 - 21:32

Wow, piękny reportaż ślubny:)… Pełen emocji. A sesja ślubna pierwsza klasa:)

Daniel - 25 listopad, 2014 - 20:32

Niesamowite miejsce, dobrze uchwycone.

Martyna - 18 grudzień, 2014 - 15:23

Moje marzenie… chyba największe w tej chwili. Zdjęcia niesamowite

Ela - 22 grudzień, 2014 - 0:19

Dziękujemy ślicznie Martyna, Daniel i Przemek.
Martyna, trzeba marzyć, marzenia się spełniają ;) Trzymamy kciuki :)

BARTCABAN.PL - FOTOGRAFIA - 2 styczeń, 2015 - 14:27

To jest po prostu coś niesamowitego. Bajka!

Szlązak Michał - 13 styczeń, 2015 - 22:25

Cudowne widoki. Szkoda, że trzeba wyjeżdżać tak daleko, żeby to wszystko zobaczyć ;/

Łukasz - 19 styczeń, 2015 - 16:19

Przepiękne widoki i świetne kadry!
Bardzo miło oglądało się wszystkie zdjęcia.

Gratuluje i pozdrawiam.

4moments - 2 marzec, 2015 - 12:43

Uwielbiam Greckie klimaty, nie tylko na sesje ślubne, ale w waszym wykonaniu są po prostu śliczne.

Kamil Rumiński - 4 marzec, 2015 - 21:32

Cudowne zdjęcia! Świetna kolorystyka.

Dawid Miarka - 11 marzec, 2015 - 12:42

Śliczne miejsce, świetne zdjęcia. Czego chcieć więcej?

Fotograf Kiszela - 1 kwiecień, 2015 - 13:04

Fajne, ciepłe zdjęcia. Super kontrast, gdy teraz za oknem jeszcze jest zimno.
Niesamowita architektura no i ten kolor wody! Rewelacja

Reportajes bodas gay - 18 czerwiec, 2015 - 19:24

impresionante, la luz impresionante, el color azul, los novios, enhorabuena sinceramente, ojala pueda ir algun dia y realizar un reportaje igual. Mi más sincera enhorabuena