O nas

Witamy!

Mamy przyjemność zaprosić Was do niezwykłej przygody jaką jest współpraca z nami, a jej efekty, czyli Wasze fotografie staną się niezapomnianą pamiątką.

Od wielu lat fotografia jest naszą pasją, którą łączymy z wykonywanym zawodem, a dzięki Wam możemy realizować się w tym, co lubimy robić najbardziej. Realizujemy się w wielu rodzajach fotografii, fotografia ślubna jest jedną z nich.

Z największą przyjemnością będziemy towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym momencie życia. Opowiemy obrazami historię dnia pełnego miłości, ulotnych spojrzeń, radości oraz wzruszenia najbliższych. Pozostawimy fotografie wypełnione pozytywnymi emocjami, zabawne, a jednocześnie bardzo wyszukane w smaku i subtelne. Dzięki nim wspomnienia tego dnia będą na zawsze świeże, barwne i pachnące…

Nasze fotografie wygrywają wiele międzynarodowych i krajowych konkursów fotografii ślubnej, ilustrują książki i czasopisma fotograficzne.

Nasze prace, jako jedynych fotografów z Polski ilustrują poradnik dot. fotografii ślubnej skierowany głównie na rynek w Wielkiej Brytanii i USA – „Wedding Photography A Giude to Posing”. Nasze nazwisko znalazło się obok takich światowych sław: Yervant, Chenin Boutwell, Dave & Quin, czy David Beckstead.

Należymy do prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia, zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Jako pierwsi z Polski zostaliśmy przyjęci do International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP).

Jesteśmy współtwórcami i przedstawicielami Rady Artystycznej elitarnego Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych.

Ela i Michał

fotografia ślubna - Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych