Zdjęcia Ślubne – Referencje

Zdjęcia ślubne Moniki i TomkaMonika i Tomek

“Zabawa światłem, gra w kolory, oryginalność i wszystko to co pozwala na zawsze zapamiętać najpiękniejszy dzień w życiu Młodej Pary, oddają nasze zdjęcia ślubne zrobione przez Elę i Michała Barteczko. Po tych kilku miesiącach od magicznej daty, otwierając album przypomina nam się jak ten dzień był dla nas ważny. Ile przyniósł radości i dobrej zabawy.
Elę i Michała cechuje nie tylko wytrawne oko, które dostrzega to co dla innych jest niedostrzegalne, ale także kreatywność, niekonwencjonalność i perfekcjonizm. Tych cech nierzadko brakuje innym fotografom. Dzięki współpracy z Elą i Michałem nasze zdjęcia ślubne są niepowtarzalne. Wyróżniają się na tle innych fotografii ślubnych. Zaskakują? a przecież właśnie o to nam chodziło. Zdjęcia są wspaniałą pamiątką, której dziś można nam pozazdrościć.
Dlatego drodzy, przyszli małżonkowie… My nie żałujemy swojego wyboru i gorąco polecamy współpracę z Elą i Michałem.”

fotografia ślubna - Marta i TomekMarta i Tomek

“Zdecydowaliśmy się na “import” usług z odległych dla nas stron Polski (jesteśmy z zachodniopomorskiego), bo już po zdjęciach na blogu i stronie wiedzieliśmy że Ela i Michał to świeże i interesujące spojrzenie na dzień ślubu, a sesje to niekonwencjonalne pomysły i duża kreatywność.
Ela i Michał byli na naszych terenach po raz pierwszy ale bardzo szybko powstały pomysły, które dopasowały naszym gustom. Te pomysły, a później ich realizacja przerodziły się w nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach fotografii ślubnej (“lwica i ulegająca jej zebra” i “na koparce”).
Spędziliśmy kilkadziesiąt godzin w internecie w poszukiwaniu odpowiednich ludzi z aparatem, którzy uwiecznią nasz ślub. Dzięki temu mamy rozeznanie poziomu najlepszych z tej dziedziny i z całą odpowiedzialnością klasyfikujemy ich w pierwszej krajowej trójce profesjonalistów wykonujących ślubny reportaż oraz sesje ślubne.

Jesteśmy wam bardzo wdzięczni za materiał i z pewnością nie zawahalibyśmy się poprosić was raz jeszcze o współpracę.”

Zdjęcia ślubne Ani i MichałaAnia i Michał

“Nasze spotkanie z Elą i Michałem było troszkę ?przypadkowe?, jednak w efekcie finalnym zaowocowało nie tylko wspaniałym reportażem ślubnym i sesją plenerową, ale także szczerą i serdeczną znajomością za, którą jesteśmy im wdzięczni.
Ela i Michał swoją otwartością i serdecznością, a zarazem dyskrecją sprawili, że czuliśmy się swobodnie w ich otoczeniu, dzięki czemu dzień Naszego Ślubu był naprawdę wyjątkowy.
Jako Małżeństwo Fotografów profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, nie tracąc przy tym poczucia humoru i lekkiej dawki pozytywnego zakręcenia, której zresztą Ela dała upust w czasie naszej sesji plenerowej (można oglądać na blogu ):).

Jednym słowem jesteśmy hiper zadowoleni z pracy jaką włożyli w zdjęcia ślubne nam robione i z czystym sumieniem porwalibyśmy się na taką przygodę jeszcze raz!
Polecamy wszystkim niezdecydowanym, a do Eli i Michała kierujemy OGROMNE wyrazy uznania.”

Zdjęcia ślubne - Ania i AdaśAnia i Adaś

Fotografia Ślubna to coś więcej niż kilkaset napstrykanych zdjęć obrazujących dzień ślubu minuta po minucie. Oglądając oferty w internecie – czuliśmy że trudno będzie znaleźć kogoś, kto będzie rozumiał, o jakie zdjęcia ślubne nam chodzi. Dla nas – fotografia od zawsze była czymś więcej. Ta ślubna powinna pokazywać miłość i prawdziwe emocje – a nie sztuczne pozy, karmienie się kotletem przy stole pod obiektyw i fotografie zbiorowe w stylu chwyćmy się wszyscy za ręce, a wszystko opatrzone setkami filtrów i efektów z Photoshopa. Dlatego szukanie, faktycznie – było przerażające:)
Dopiero gdy trafiliśmy na tą stronę – okazało się jasne, że chyba znaleźliśmy fotografa, którego aparat to tylko narzędzie to unaoczniania wrażliwości, która siedzi dużo głębiej.

Ela była z nami od samego rana. Uzbrojona w pas z obiektywami, cały potrzebny osprzęt i pozytywny nastrój towarzyszyła obojgu z nas, aż do momentu spotkania się w tym dniu w Kościele. Kiedy słyszałam spust migawki nie widząc jej jednocześnie – wiedziałam, że tak właśnie pracuje profesjonalista.
W Kościele – nie było jej widać. A mimo tego na zdjęciach uchwyciła nasze spojrzenia, dotyk dłoni, wzruszenie w oczach bliskich, fruwające płatki róż, dwa pluszowe misie siedzące w kościelnej ławce i obserwujące ceremonię razem z innymi. Zdjęcia żyły – tworząc prawdziwą opowieść.

Kiedy oglądaliśmy z kolei zdjęcia z wesela – mieliśmy wrażenie – że Ela miała oczy wszędzie. Babcia wskakująca na krzesło aby wznieść toast, fruwające włosy podczas tanecznych szaleństw, uchwycone w odbiciu lustra całuski, bijący brawo przyjaciel, mnóstwo śpiewu, emocji i radości. Jakby na sali było 15 fotografów czekajacych na właśnie taki chwile:)
Nasz album będzie najpiękniejszą pamiątką na całe życie. Stanowi żywą opowieść zawierając w sobie wszystkie jej najpiękniejsze momenty – bez ani jednego “pozowanego” zdjęcia. I naprawdę warto szukać takich osób jak Ela – które widzą coś więcej, które potrafią wyczuć dany moment, są artystami, przeżywają ten dzień razem z parą młodą. Emocje miną, dzień ślubu minie i tak naprawdę czasem jedyną pamiątką są zdjęcia ślubne. Nasze w ramkach są porozstawiane po całym domu… nie potrafiliśmy wybrać najładniejszego:)Jeszcze raz Elu – wielkie, wielkie dzięki. :*”

Reportaż Ślubny - Klaudia and JohnKlaudia i John

“Punktem zwrotnym w podjęciu decyzji o doborze osoby fotografującej naszą uroczystość ślubną było oglądnięcie strony – barteczko.pl. Decyzja zapadła błyskawicznie. Dlaczego? Z setek osób ogłaszających swoje usługi fotograficzne jedynie ich strona prezentowała prace, które były wszystkim czego oczekiwaliśmy od profesjonalistów. Dlaczego? Proszę popatrzeć na wybrane zdjęcia ślubne z ich portfolio. Kilka pierwszych fotografii zachwyca, kolejne tylko utwierdzają nas w decyzji. To Oni! Tych fotografów chcielibyśmy mieć przy sobie podczas naszej uroczystości. Dlaczego? Każda chwila utrwalona w najsubtelniejszy sposób, momenty niezauważalne dla nas w sekundach – Oni zatrzymują na zawsze. Emocje towarzyszące tej uroczystości malują na fotografiach. Dobierając miejsca, elementy dekoracji, plenery, zewnętrzne walory otoczenia – oddają nasz osobisty nastrój i nas samych.
Niezauważalni, dyskretni, konkretni, solidni, cudowni profesjonaliści.
Najważniejsze słowo na koniec – artyści.”

Serdecznie Wam dziękujemy.”

Plener Ślubny - Magda i MichałMagda i Michał

“Ela i Michał to profesjonaliści! Zdjęcia ślubne jakie wykonali przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. To najcenniejsza pamiątka z tej jedynej w życiu takiej uroczystości. Oddają całą radość, uczucia, emocje i nastroje towarzyszące ceremonii i zabawie, utrwalają momenty które umykają. Dyskrecja z jaką pracują jest nie do przecenienia. Sesja plenerowa to prawdziwa przyjemność pozowania, oryginalność i pomysłowość do dziś pozwala nam myśleć, że takich zdjęć nie ma nikt inny.

Poza tym Ela i Michał są punktualni, rzetelni i elastyczni, wysłuchają waszych pomysłów i jednocześnie dobrze doradzą. Cała swoją uwagę poświęcają Wam Drodzy Nowożeńcy! Współpraca z Nimi to przyjemność. Widać, że lubią to co robią.
Polecamy! To jedyny taki moment w życiu więc warto postawić na profesjonalistów!

Dziękujemy Wam Ela i Michał.”

Zdjęcia ślubne Kasi i MikolajaKasia i Mikołaj

“Dotychczasową współpracę z Elą i Michałem Barteczko wspominamy bardzo mile. 30.08.2008 roku zaprosiliśmy ich do uwiecznienia naszego wyjątkowego dnia jakim był nasz ślub. Wykazali się pełnym profesjonalizmem w podejściu do wykonanej pracy, której efektem były niezapomniane chwile ujęte na wspaniałych zdjęciach. Doceniamy również to, że Ela i Michał łatwo nawiązali z nami dobry kontakt,dzięki czemu swobodnie nam się współpracowało. Nasze zadowolenie ze współpracy na pewno zaprocentuje w przyszłości ponownym wyborem oferty Eli i Michała Barteczko.”

Artystyczna fotografia ślubna - Alicja i MichałAlicja i Michał

“Profesjonalni, kreatywni, otwarci na propozycje klienta, z łatwością wypracowywują wspólne stanowisko, elastyczni, dyskretni w czasie pracy, oferują obsługę klienta na wysokim poziomie, efekt Ich pracy jest na wysoce zadowalającym poziomie. Jedyna wada to fakt niestwierdzenia wady.”

Artystyczna fotografia ślubna - Kasia i MichałKasia i Michał

“Chyba dwie najważniejsze rzeczy, dla każdej pary narzeczonych: pewność, że wszystko odbędzie się bez niespodzianek i zbędnego stresu, oraz całkowite zadowolenie z efektów pracy osób mające współtworzyć ten ?jedyny dzień? w życiu.

Ela i Michał sprawdzili się w 100%! Bo gdy na kilka dni przed ślubem, zespół nie odbierał od nas telefonów, a kierownik restauracji wymyślał nowe interpretacje zapisów umowy, to z ?naszymi? fotografami wszystko było jasne, pewne i klarowne.
A efekt ich pracy? ? zaglądnijcie do galerii ? te zdjęcia ślubne nie potrzebują reklamy.

Jeszcze raz wielkie dzięki za rady i podpowiedzi,… nie raz rozładowanie atmosfery uśmiechem. Ale przede wszystkim dziękujemy za piękne zdjęcia,… dzięki nim tamten dzień jest żywy nie tylko w naszych wspomnieniach, ale również na kartach albumu.

Gorąco polecamy!”

Fotografie ślubne Kasi i DawidaKasia i Dawid

“Wasze zdjęcia mówią same za siebie i żadne słowa nie oddadzą zaklętych w nich uczuć. Dziękujemy, że zatrzymaliście na zawsze Nasze Chwile.

Dziękujemy, za Waszą niezauważalną, niekrępującą obecność i profesjonalizm.”

Plener ślubny - Ola i MarekOla i Marek

“Bardzo dziękujemy za piękne i nietuzinkowe zdjęcia ślubne, które w tak niebanalny a jednocześnie realistyczny sposób uchwyciły najpiękniejsze momenty naszego ślubu.
Polecamy Waszą współpracę wszystkim Młodym Parom, którym zależy na profesjonalnej i niekonwencjonalnej fotografii.”

Fotografia Ślubna - Monika i KrystianMonika i Krystian

“Szczere podziękowania za wspaniała i profesjonalną obsługę przy wykonywaniu zdjęć ślubnych.
Za sympatyczna i miłą atmosferę podczas wykonywania sesji plenerowej oraz za szereg pomysłów w trakcie zdjęć, które upiększyły i przyniosły wiele ciekawych ujęć.
Między innymi dzięki Wam zostały uwiecznione te wspaniałe dni i najważniejsze chwile w trakcie ceremonii Ślubnej.
Szczerze i gorąco będziemy polecali wszystkim przyszłym nowożeńcom.”

Dziękujemy za miłe chwile spędzone z Wami.

Ela i Michał